Lightroom presety Horská dobrodružství (10 presetů) + e-book zdarma

Pomocí těchto 10 Lightroom presetů můžete upravovat jednoduše fotky na pár kliků jako profík a vytvořit si tak profesionální fotky pro svůj Instagram nebo jakékoliv další kreativní záměry. 

Skladem
Kód: 72
599 Kč
Kategorie: Produkty
lightroom preset horska dobrodruzstvi
ZDARMAZDARMA

Pomocí těchto 10 Lightroom presetů můžete upravovat jednoduše fotky na pár kliků jako profík a vytvořit si tak profesionální fotky pro svůj Instagram nebo jakékoliv další kreativní záměry. Je to opravdu jednoduché! Stačí si koupit tento balíček 10 presetů Horská dobrodružství a stáhnout si ho společně s e-bookem "Jak upravovat fotky v Lightroomu" z e-mailu, který Vám přijde po zaplacení objednávky.

Co všechno obsahuje produkt Horská dobrodružství?

Zakoupením produktu Horská dobrodružství získáte:

  • balíček 10 Lightroom presetů Horská dobrodružství ve formátu XMP a DNG, díky kterému můžete upravovat své fotky jak na počítači, tak i v mobilu
  • jednoduchý způsob, jak upravit své fotky z cest, zejména z hor a přírody, pro které je tento preset přímo stvořený
  • dárkový poukaz, pokud se rozhodnete darovat tento produkt někomu k Vánocům, narozeninám nebo jen tak pro radost
  • a jako dárek navíc: e-book zdarma s návodem "Jak upravovat fotky pomocí Lightroomu", díky kterém upravíte své fotky levou zadní

A co když nemám jen fotky z hor a přírody?

Cestování je vaše velká vášeň a máte procestováno mnohem více, než jen hory a přírodu? Podívejte se na naše ostatní Lightroom presety a pořiďte si výhodný balíček 20 presetů Cesta do exotiky, Horská dobrodružství, Vzhůru do divočiny a Moře zážitků, díky kterým pokryjete všechny druhy fotek a destinace, které jste procestovali. Jednotlivé presety jsou totiž udělané tak, aby mezi sebou na Instagramu vzájemně ladily. Podívejte se sami níže na náhled z mého Instagramu.

Jak upravit fotku pomocí Lightroom presetu?

Stačí si v našem e-shopu vybrat Lightroom preset, který se vám líbí nejvíc, a jednoduše si ho nainstalovat do Lightroomu podle našeho návodu, který si můžete stáhnout zdarma v našem e-booku "Jak upravovat fotky v Lightroomu". Instalace presetu vám zabere sotva 3 vteřiny a za další vteřinu upravíte na jeden klik vaší fotku tak, že bude vypadat jako od profesionálního fotografa. Nevěříte? Podívejte se, jak vypadaly naše fotky před a po použití tohoto Lightroom presetu.

Jak nainstalovat Lightroom presety do mobilu, když nemáte program v počítači

Naše Lightroom presety můžete nainstalovat do svého mobilu, i když nemáte program Lightroom v počítači. Jako jedni z mála je totiž máme i ve formátu DNG, díky kterému je nahrajete do mobilní aplikace Lightroom přímo ze svého mobilu. Stačí kouknout na náš návod.

Fotky před a po použití Lightroom presetu

Stačí jedna vteřina a z úplně obyčejné fotky uděláte hotové umělecké dílo. 

¨

Zdroj fotek: Instagram @kristaaudi 

Jak může prokouknout váš Instagram

Upravit fotky díky presetům zabere sotva pár vteřin a váš Instagram může dostat úplně jiný rozměr. Podívejte se na příklad mého vlastního Instagramu.

Předtím

 lightroom presets predtim

 

Potom

lightroom presets potom 

Zdroj fotek: Instagram @kristaaudi

Darujte Lightroom preset jako dárek

Máte mezi svými blízkými někoho, kdo rád fotí? Posuňte jeho focení na novou úroveň a darujte mu dárkový poukaz na Lightroom presety, díky kterým bude moci svoje fotky upravit jako profík během pár vteřin. Stačí si k nákupu presetu stáhnout náš dárkový poukaz v plném rozlišení, vytisknout si ho a dopsat na něj věnování.

dárkový poukaz Lightroom preset

Zpět do obchodu